Signály na základě analýz
a insider informací

Za poslední půl rok jsme na kryptoměnách vydělali přes 1 000 000 Kč.

Chci vydělávat

1.

JEDNODUCHÁ
REGISTRACE

Zvolíte členství, které Vám nejvíce vyhovuje a vyplněním krátkého formuláře se v mžiku registrujete. Díky snadné orientaci v uživatelském rozhraní můžete začít vydělávat ještě dnes.

2.

INSIDER INFO
TÉMĚŘ KAŽDÝ DEN

24 hodin denně získáváme informace z celého světa a překládáme je pro Vás, abyste s námi vydělali peníze. Budete jedni z prvních, kdo je dostane díky nám.

3.

STABILNÍ PŘÍJEM
Z POHODLÍ DOMOVA

Předáme Vám informace na zlatém podnose a poradíme, jak je využít na krypto-burzách. Stačí mobil, internet a vyděláváte! Následujte naše obchody.

ČLENSKÉ BALÍČKY

U kryptoměn najdete i 600% zhodnocení za pár minut!

Aktuálně se nacházíme v pre-launch fázi. Měsíční členství bude stát v plné verzi stejně jako aktuálně stojí roční členství. Využijte pre-launch ceny. Staňte te se taky milionáři díky kryptoměnám.

S námi využijete potenciál kryptoměn na maximum

BRONZOVÉ ČLENSTVÍ

30 dní

OBJEDNAT ZA 1290 Kč

STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ

180 dní

OBJEDNAT ZA 7740 Kč

ZLATÉ ČLENSTVÍ

360 dní

OBJEDNAT ZA 15480 Kč

DO KONCE VÝHODNÉ ZBÝVÁ:

BUĎ KAŽDODENNÍM VÍTĚZEM

Je to neskutečný pocit se probudit a mít vyděláno. Peníze dělají pro Vás, ne vy pro ně. Je to opravdu velmi jednoduché s našimi signály k nákupu a prodeji kryptoměn.

RŮSTOVÁ FÁZE KRYPTOMĚN

Odvětví, kde ceny jenom rostou. Nakoupíte a za půl roku můžete mít stovky procent. Díky BitCoinu vzniklo nejvíce milionářů za letošní rok a to nepočítáme ostatní kryptoměny.

BÝT PÁNEM SVÉHO ČASU

Jednoduše dostanete signál a můžete danou kryptoměnu dle našeho návodu nakoupit . Poradíme Vám, kdy z ní vstoupit s vysokým ziskem. Všechno rychle a komfortně.

Výsledky

Dáme Vám kompletní návod počínající o tom kde koupit BITCOIN (Kryptoměny), jak je dostat na burzu kryptoměn, jak z bitcoinu na burze koupit jiné coiny a jak si můžete stejně jako my vydělávat STOVKY, ANO STOVKY procent ročně za pár hodin týdně.
Nečekejte až se o Vás stát postará. S námi můžete vzít příležitost do vlastních rukou a zajistit sebe i své děti!

Kryptoměna Aktuální zhodnocení Délka obchodu Burza Poslední aktualizace Stav
PotCoin (insider info) 238% Několik dní Bittrex 2017-11-20 18:30:00 Výhra
Guppy (insider info) 35% Několik hodin Bittrex 2017-11-16 10:30:00 Výhra
Melon (fundament) 18% několik hodin Bittrex 2017-11-14 10:35:00 Výhra
OKCash 32% Několik dní Bittrex 2017-11-09 07:30:00 Výhra
Litecoin (fundament) -13% Několik týdnů Bittrex 2017-10-30 14:30:00 Prohra

Pro úplné zobrazení tipů se přihlašte nebo se zaregistrujte.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

0
Jeden můj velmi dobrý kamarád před rokem prohlásil, nejlepší doporučení co mohu dát svým rodičům i přátelům, aby se měli v důchodu dobře je, kupte si alespoň JEDEN BITCOIN a za 20 let mi můžete poděkovat. V tu dobu byla jeho cena na 15 000Kč za jeden. Dnes po necelém roce přesáhla 100 000Kč! Naši přátelé a odborníci Vám pomohou vybrat KRYPTOMĚNY s podobným i vyšším růstem, poví Vám JAKOU kryptoměnu koupit, KDE ji koupit, S JAKYM VYNOSEM ji prodat či JAK DLOUHO ji držet. Aktuálně patříme k BitCoinovím milionářům. Kromě držení kryptoměn jsme za poslední půlrok vydělali přes 500% na obchodování neveřejných informací. A toto know-how vám předáme.
1
Jsou pro Vás kryptoměny nepřehledné? Nemáte čas vše studovat, učit se, analyzovat? Od toho jsme tu my! Náš tým odborníků z celého světa pro Vás shání insider informace a vytváří profi analýzy. Filtrujeme informace z Anglie, Nigerie, Číny, Ruska a Egypta a vše pro Vás překládáme. Máme svoje lidi i na světových burzách a informace tedy z první ruky. Kromě toho známe plno vývojářů kryptoměn.

Jste li pokročilý v trejdování, pak zde najdete spousty cenných informací na jednom přehledném místě. Ušetříme vám obrovské množství času a energie za vyhledání a zpracování daných informací.

K tomu vám náš trader pomůže vyznat se ve světě obchodování. Má 12 let zkušeností a je jedním z nejzkušenějších traderů v Čechách. Od listopadu bychom Vám chtěli představit technickou analýzu tak live trading, což bude maximálně pro prvních 100 z vás.
2
Úplně snadno. Jste li začátečník - zaregistrujte se, zaplaťte členský poplatek a následně se stanete prémiovým členem. Ve svém účtě na telegramu, kam Vás přidáme uvidíte instrukce: kupte COIN A na dané burze s daným odprodejem, nebo držením. Prodej můžeme signalizovat později. Kromě toho plno analýz a informací také dáváme do naší FB skupiny pro veřejnost

https://www.facebook.com/groups/267117383777195/

Za první dva týdny co jsme veřejně, jsme uzavřených obchodech udělali našim klientům kolem 200% zisku.
3
Pro začátečníka doporučujeme měsíční kurz za 990 Kč, jehož cena rapidně poroste, a 5 000 Kč na obchodování. Klienti, kteří s námi dlouhodobě spolupracují, s námi obchodují i stovky tisíc. Na kryptoměnách lze vydělat i 600% během několika minut.
chci vydělávat

Kontaktní formulář